Hakkımızda

Misyonumuz mühendislik şirketleri için yazılım ve
danışmanlık hizmetleri sunmaktır.

Biz Kimiz

COMPUTERS & ENGINEERING 1989 yılında kuruldu. 30 yıldan fazladır temel hedefimiz mühendislik hizmetlerinin yanı sıra yapı mühendisliği firmalarının yazılım ihtiyaçlarını desteklemek olmuştur. Uzmanlık alanımız, hizmetlerimizin kalitesini güvence altına almak için, geniş bir yapı mühendisliği yelpazesinde deneyim, sürekli yenilenen donanım ve yazılım bilgisini gerektirir.

Yüzlerce yazılım şirketi yapısal mühendislik yazılımı üretmekte; pozisyonumuz, müşterilerimiz için en iyi çözümleri bulmaktır. Piyasada 30 yılı aşkın bir süredir kabul gören bu hizmetleri herhangi bir üreticinin bayrağını taşımayan bir anlayışla sürdürmekteyiz. Bu nedenle müşterilerimizin kendi mühendisleri gibi çalışıp, onlara sürekli destek ve çözüm sağlayabilmekteyiz.

Uzmanlarımız kendi mühendislik deneyimlerini kullanarak dünyanın her yerindeki tüm yazılımları bulur ve değerlendirir ve bunları müşteri gereksinimlerine göre değerlendirir. 1968 yılından beri mühendislik alanındayız ve bu arayış hiçbir zaman bitmiyor. Ayrıca yazılım şirketlerinin önümüzdeki 10 yıllık karmaşık yazılım pazarına dayanacak gücü olup olmadığını doğruluyoruz. Diğer bir deyişle, müşterilerimiz yazılmı lisansladıktan sonra bu şirketler 10 yıl içinde kapatılmamalıdır. Yalnızca yazılım satmıyoruz, aynı zamanda müşterilerimizin mühendislik sorunlarına danışmanlık dahil mühendislik ve yazılım çözümleri de sunuyoruz.