Teklif İsteyin

Size özel fiyat teklifi istemek için lütfen formu doldurun

Teklif almak istediğiniz Tekla sürümü

Tekla Structures Carbon ile

Tüm tasarım, detaylandırma, üretim ve montaj faaliyetlerinizi planlayıp, izleyebilir ve yönetebilirsiniz. Her türlü Tekla Structures modelini ve resmini açabilir, gerektiğinde rapor oluşturabilirsiniz. Ayrıca bir projenin ilerlemesini takip etme, modele bilgi ekleme, montaj sıralamasını tanımlama, onayları kontrol etme, üretim durumunu ve çizelgelerini görüntüleme ve benzeri işleri yapabilirsiniz.

Tekla Structures Graphite ile

Tasarım amacıyla çok çeşitli malzemelerle 3B modeller oluşturup, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Genel görünüş resimleri, çizelgeler, raporlar ve 3B modeller gibi genel yerleşim bilgilerini üretebilirsiniz. Ayrıca, Tekla Structures Graphite kullanarak donatı planı resimleri oluşturabilir ve hatta saha dışı çalışmalar için donatı büküm makinelerine bilgi gönderebilirsiniz.

Tekla Structures Diamond ile

Çok çeşitli malzemelerle, tamamıyla detaylandırılmış ayrıntılı 3B modeller oluşturup, yönetebilir ve paylaşabilirsiniz. Tekla Structures Diamond ‘ı konsept tasarımdan tüm imalat bilgilerinin oluşturulmasına kadar tüm proje aşamalarında kullanabilirsiniz. Kısacası Tekla Structures ‘ın tüm gücü elinizin altındadır.

Hangi Tekla lisansının ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu öğrenmek için Tekla Structures Online Lisansları sayfasına gidin.

Named User lisansı

Lisans teklifimizi sadeleştirdik. Yeni müşteriler ve aktif abonelikleri olmayan mevcut müşteriler için Standard, Flex ve Worldwide lisanslarının satışına son verildi.

Named User lisansı kişiseldir ve Trimble ID aracılığıyla bireysel olarak atanan tek bir kullanıcıyla sınırlıdır. Named User lisans tipinde kullanılan ülke sınırlaması yoktur, bu lisansı tüm dünyada kullanabilirsiniz. Tekla Structures Named User lisansı ayrıca Tekla Model Sharing ve Trimble Connect Business Premium lisanslarıyla birlikte gelir.

İletişim Bilgileri

Lütfen isminizi yazınız.
Lütfen geçerli bir email adresi giriniz.